Yol ve İnşaat İşleri

Ana Sayfa / Faaliyet Alanları / Yol ve İnşaat İşleri
Yol ve İnşaat İşleri

Yol ve İnşaat İşleri

Yol, köprülü kavşak, viyadük, tünel inşaatlarının büyük metrajlı kazılarından çıkan hafriyatların nakil; ve yerine gelecek olan tüm malzemenin temini, nakli, serim ve sıkıştırma işlemlerini karayolları standartlarına uygun gerçekleştirmekteyiz.

Hedefimiz aldığımız işleri zamanında bitirmek ve en üstün kalite de işi yapmaktır. Bu nedenlerle bilgili ve birikimli personel ile, en yeni ve en son teknolojiye uygun yeterli ve kapasiteli makineler ile çalışma ilke edinilmiştir.

Bina ve fabrikaların anahtar teslimi uygulamalarına esas ve detaylı projelendirme ile başlayarak yapının her türlü hizmetlerini gereğine uygun teslim etmek politikamızdır.

Kaliteli – Hesaplı – Hızlı Bir Yönetim Anlayışı

Soysal Teknoloji, sosyal sorumluluklarının bilincinde; dürüst, güvenilir ve yenilikçi yüzüyle ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

Soysal Teknoloji’nin ana hedefi; gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumundaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu anlamda firmamız pek çok önemli ve prestijli yapıya hayat vermiştir.